lek wet Agnieszka Duda-Boniecka

lek.wet Agnieszka Duda-Boniecka

członek ESVD
DERMATOLOGIA / CYTOLOGIA / CHOROBY WEWNĘTRZNE / PARAZYTOLOGIA

lek.wet Agnieszka Duda-Boniecka uzyskała dyplom lekarza weterynarii w 2018 roku na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Pierwsze doświadczenie zawodowe uzyskała w Przychodni Weterynaryjnej Strzyża gdzie odbyła 6 miesięczny staż. Od  2019 roku rozpoczęła pracę w Naszej placówce.
Jej zawodowe zainteresowania skupiają się przede wszystkim na dermatologii, cytologii, chorobach wewnętrznych oraz diagnostyce obrazowej. Ukończyła wiele ogólnopolskich kursów dermatologicznych prowadzonych przez najlepszych polskich dermatologów. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach i kongresach. 

Prywatnie psia mama uroczej suczki o imieniu Żaba. 

Lek.wet Katarzyna Lewandowska – Specjalista Chorób Psów i Kotów

CHIRURGIA / CHOROBY WEWNĘTRZNE / DIAGNOSTYKA OBRAZOWA / GASTROENETEROLOGIA

Lek. wet. Katarzyna Lewandowska uzyskała dyplom lekarza weterynarii w 2012 roku na Uniwersytecie Santiago de Compostela w Hiszpanii, gdzie uczestniczyła w licznych kongresach oraz odbywała praktyki zawodowe w szpitalu weterynaryjnym. Po stażu zrealizowanym w Polsce rozpoczęła pracę w gabinecie w Redzie, gdzie leczyła psy i koty, chociaż zdarzył się czasem kajman, koza czy mewa. Po 7 latach dołączyła do zespołu naszej przychodni weterynaryjnej. W 2022 po 3 latach studium zdobyła tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów. Interesuje się chirurgią, diagnostyką obrazową, dermatologią oraz gastroenterologią.

Prywatnie jest mamą wesołej trójki dzieci oraz właścicielką kawii domowej o wdzięcznym imieniu „Morska”. Lubi szyć nietuzinkowe ubrania, w których w wolnych chwilach przemierza trójmiejskie lasy podczas marszów na orientację.

lek.wet Aleksander Panek
– radiologia/choroby wewnętrzne/ stany nagłe

lek.wet Aleksander Panek ukończył studia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu w roku 2022. Jego pasją jest radiologia głównie ultrasonografia. Przyjmuje również pacjentów internistycznych i emergency. Aktualnie mnóstwo czasu poświęca na naukę w obszarze ultrasonografii uczestnicząc w wielu kursach i webinarach. Miłośnik kotów.

Wolne chwile wykorzystuje na wyprawy rowerowe i długie spacery ze swoją ukochaną rodziną. 

Lek.wet Monika Bućko
– Okulista weterynaryjny

Lek.wet Monika Bućko – Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie (2020). Dzięki dr. n. Natalii Ziółkowskiej rozwinęła swoją pasję do okulistyki i przy niej nauczyła się podstaw specjalizacji.W trakcie studiów spędziła rok w Hiszpanii w ramach programu Erasmus+, a także dwumiesięczne praktyki zagraniczne w Medivet24 Alder w Liverpoolu.
Obecnie, na co dzień przyjmuje w Gdańsku m.in w TKW 24 oraz Przychodni Weterynaryjnej Strzyża. 

Stale pogłębia swoją wiedzę poprzez liczne sympozja i kursy. 

Prywatnie zakochana w swoich dwóch świnkach morskich. 

Leszek Błqszczyk

Lek wet Leszek Błaszczyk
założyciel przychodni

Lek. wet Leszek Błaszczyk – założyciel przychodni.

W naszej przychodni konsultuje trudne przypadki chirurgiczne i radiologiczne. Zdecydowaną większość swojego czasu spędza na rozwijaniu swoje pasji – żeglowaniu.